Deski r3d mocopinus DO MONTAŻU PIONOWEGO (11)

ELEWACJE PIONOWE R3D

MOCOPINUS jest producentem deski elewacyjnej R3D, dedykowanej specjalnie do montażu w układzie pionowym, dającej na elewacji efekt 3D. Deska R3D z powodzeniem jest stosowana także do dekoracji ścian wewnątrz budynków.

Kompozycja R3D z efektem trójwymiarowości bazuje na trzech różnych deskach o różnych wymiarach i wzorach strugania, które można ze sobą łączyć w dowolnej kolejności, liczbie powtórzeń i liczbie użytych elementów. W ten sposób na fasadzie budynku uzyskujemy efekt trójwymiarowości, który za każdym razem ma charakter indywidualny.

Deski R3D są dedykowane do montażu pionowego. Specjalny sposób wyprofilowania desek pozwala na ukryty montaż (wkręty montażowe pozostają niewidoczne) oraz gwarantuje skuteczną ochronę przed deszczem. Deski są łączone na pióro/wpust, ich montaż jest łatwy i szybki.

Deski R3D są dostępne w następujących standardowych opcjach:

  • Świerk skandynawski – deska fabrycznie impregnowana ciśnieniowo w technologii SPECIAL Durline (kolor brązowy/braun)
  • Modrzew syberyjski – deska surowa CLASSIC
  • Modrzew syberyjski – deska z fabrycznie nałożoną warstwą lazury poszarzającej EXTRA Alpinline (V-1221 srebrono/szary/silbergrau)

WSZYSTKIE DESKI TAKIE SAME | przykładowa kombinacja desek

RÓŻNE DESKI w REGULARNYM POWTÓRZENIU | przykładowa kombinacja desek

RÓŻNE DESKI w POWTÓRZENIU LOSOWYM | przykładowa kombinacja desek

R3D | elewacja drewniana do montażu w układzie pionowym, z efektem trójwymiarowym 3D
R3D 00 1n hf (27 x 144 mm)
R3D 00 1n hf (44 x 144 mm)
R3D 00 3n hf (27 x 144 mm)

Standardowa długość desek R3D z modrzewi asyberyjskiego to 3,00 lub 4,00 m, natomiast z świerka skandynawskiego to 4,20 m. Na zamówienie specjalne dla dużych ilości możliwe jest wyprodukowanie także innych długości oraz innych gatunków drewna (np. świerk skandynawski bez impregnacji ciśnieniowej – surowe drewno do samodzielnego malowania na dowolny kolor).