Taras modułowy PINUTEX Mocopinus. Modrzew syberyjski (13)

SYSTEM TARASOWY PINUTEX

MOCOPINUS jest producentem innowacyjnego systemu tarasowego PINUTEX z modrzewia syberyjskiego. PINUTEX składa się z gotowych, prefabrykowanych modułów tarasowych o szerokości 330 mm i długości 1,00/2,00/3,00 lub 4,00 m.

MODUŁ PINUTEX 70×330 mm – modrzew syber. [larix sibirica] Kod produktu 3636211 i 3603747.

Cena i dostępne opcje na Allegro.

Moduły mogą być układane na równym podłożu betonowym (lub z istniejącej terakoty) bez konieczności stosowania legarów podkonstrukcyjnych. Wysokość całego modułu wynosi 70 mm, natomiast sama deska wykonana z modrzewia syberyjskiego ma wysokość 55 mm i w razie konieczności można ją wielokrotnie szlifować, w celu odzyskania efektu nowości. Zalety systemu PINUTEX można wykorzystać również do zabudowy siedzisk na ławkach ogrodowych lub do konstruowania różnego rodzaju podestów lub kładek.

Przy stosowaniu systemu PINUTEX oszczędza się na konieczności zakupu wkrętów montażowych ze stali nierdzewnej lub klipsów do niewidocznego montażu. W przypadku równych wylewek betonowych lub kafelek nie ma konieczności zakupu dodatkowych legarów. Jeżeli zajdzie potrzeba zastosowania legarów, to wystarczy ułożyć je w rozstawie co 100 cm (w przypadku standardowych tarasów rozstaw legarów to ok. 40-60 cm). Szacuje się, że koszt robocizny przy montażu PINUTEX jest o ok. 50% mniejszy niż w przypadku tradycyjnych tarasów.